cauta

Electrician

0
ANUNTURI
ACTIVE
Electrician

Departament

Construcții - Electricitate / Constructii - Instalatii / Constructii / Instalatii / Amenajari

Valabilitate

12.07.2022 - 12.02.2023

Industrie

It/telecom

Oferta

2800 EURO/luna

Nivel Cariera

Primii 3 ani Exp

Tara & oras

Germany, Ludwigsburg

Tip job

Full Time

Limbi vorbite

germana

Prezentare companie

Firma Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH este o companie germana din Ludwigsburg(regiunea Baden-Württemberg), cu peste 15 ani de experienta, un angajator direct care conecteaza profesionistii cu proiectele potrivite.

Candidatul ideal

- Limba germana la nivel A2/B1 - obligatoriu;
- Diploma de electrician si/sau experienta in domeniu;
- Disponibilitatea de a calatori;
- Seriozitate si punctualitate;
- Permis de conducere si masina - constituie un avantaj.

Descriere job

Cautam electrician in zona de sud a Germaniei(Baden Württemberg, Bayern si Hessen) cu diploma de calificare si/sau experienta:

Se ofera:
- Contract de munca german, pe o perioada nedeterminata;
- Salariu motivant de la 15 euro brut / ora + diurna neta de la 7 euro/ora, total intre 2800– 3200 euro net/luna;
- Proiecte de lunga durata;
- Asigurare medicala, asigurare sociala, pensie, somaj;
- Concediu 25 zile pe an;
- Avans saptamanal de 250 de euro;
- Spor ore suplimentare;
- Prima de Craciun;
- Prima de concediu;
- Bonus pentru recomandare colegi;
- Organizare cazare, camera single, contra cost;
- Persoana de contact(limba romana).

Responsabilitati:
- Instalatii electrice;
- Tragerea cablurilor electrice;
- Construirea si conectarea tablourilor electrice;

Pentru a aplica si pentru a afla mai multe detalii trimite CV-ul la adresa de mail camelia.stinea@pracht-personal.de sau ne puteti contacta la numarul de telefon +49 71 41 – 68 89 571

Criterii de selectie

cunostiinte de : germana
experienta de : Primii 3 ani Exp
La acest job au mai aplicat 2persoane . Adaugat acum 22 zile, expira in 27 zile.

Cauti sa fii angajat?

Pentru a avea cele mai mari sanse ca unul din joburile noastre sa fie al tau, fa-ti cont iar Cv-ul tau va fi inregistrat in baza noastra de date. Parcurgi toti pasi si ai marea oportunitate ca unul din angajatorii nostri sa fie al tau. Formular

Cauti sa fii angajator?

Inregistreaza-te pe site-ul nostru iar posturile tale vacante au cele mai mari sanse sa fie ocupate. Poti avea acces la o baza complexa de candidati Formular
Va rugam asteptati
Se incarca in cateva secunde